O nás


Vstupte s námi do světa tisku

Jsme rodinná tiskárna PRINT 09 s.r.o. z Opatovic nad Labem (mezi Hradcem Králové a Pardubicemi). Vyrábíme pro vás tiskoviny od roku 2009 a pro snadné navrhování tiskovin a jejich zadávání do výroby jsme v roce 2022 také spustili e-shop PRINT GATE.

 

Nenašli jste na našem eshopu, co jste hledali? Žádný problém

Pokud potřebujete tiskovinu, kterou nenabízíme na eshopu v sekci Produkty, zanechte nám vaši poptávku v sekci Poptávka tisku (nebo nám napište na náš e-mail eshop@printgate.cz). Vyrábíme mnohem více druhů produktů, než máme na eshopu zveřejněno.

Neváhejte nám také zavolat nebo nás kontaktovat na online chatu, pokud si nebudete s něčím vědět rady. Rádi vám pomůžeme.Adresa provozovny a odběrné místo je:

PRINT 09 s.r.o.

Jozífova 485

533 45 Opatovice nad Labem

(Projděte dvorem dozadu a za rampou vlevo najdete vchod k nám do tiskárny - oranžové dveře)

Tento e-shop je součástí projektu digitalizace výrobního procesu naší společnosti, který vznikl za podpory Ministerstva průmyslu a obchodu v programu The Country for the Future.

Prostředky jsme získali formou dotace z výdajů SR ČR na řešení projektu ev.č. FX02030023, „Zavedení organizační inovace ve spol. PRINT 09 s.r.o., zavedení systému pro řízení vztahů ve společnosti a řízení vztahů se zákazníky“